Aktualności Lifestyle Media

Czasopisma, które pomogą Ci zadbać o formę na wiosnę

CWR-blog(24.03)

   Jeszcze przed chwilą padało i dął wiatr, a tu nagle nastała wiosna i wyszło słońce. To niestety koniec zimowego leniuchowania! Mamy dla Ciebie kilka propozycji czasopism, które napełnią Cię chęcią do zrzucenia zimowego tłuszczyku.

Be Active

1) Be Active. Dietetyka & Fitness. Miesięcznik, którego redaktorką naczelną jest Ewa Chodakowska. Najsłynniejsza polska trenerka fitness przekazała czasopismu swój entuzjazm i pozytywną energię. Każdy numer zawiera przepisy na zdrowe potrawy oraz wywiad ze znaną osobą ze świata sportu, ale również kultury. „Be Active” to także porcja wiedzy na temat anatomii.

Zaprenumeruj tutaj: http://bit.ly/PrBeActive

Samo zdrowie

2) Samo zdrowie. Kwartalnik dla osób, które lubią łączyć lekturę na tematy fit z poradami dotyczącymi zdrowia. Każdy numer „Samo zdrowie” to nowa pora roku, nowe wyzwania i okazje do cieszenia się życiem. Autorzy artykułów podkreślają wagę harmonii w naszym życiu. Dotyczy to przede wszystkim zbilansowanej diety, na którą pomysłów nie brakuje, w każdym numerze.

Zaprenumeruj tutaj: http://bit.ly/PrSamoZdrowie

Shape

3) Shape. Miesięcznik dla kobiet aktywnych przez duże „A”. Każdemu numerowi przeowdzi inna gwiazda (znalezienie się na okładce to oznaka niemałego prestiżu). Przepisy na zdrowe potrawy, wiele pomysłów na ćwiczenia, które wycisną z Ciebie siódme poty. Całość uatrakcyjniają wywiady ze znanymi osobami, które również zdradzają swoje przepisy na smukłą linię.

Zaprenumeruj tutaj: http://bit.ly/PrShape

Woman's health

4) Women’s Health. Znany na całym świecie miesięcznik, również ma swoje polskie wydanie. Oprócz artykułów lifestylowych oraz kulinarnych, czasopismo zawiera również sylwetki sławnych. Lektura „WH” to także okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami ze świata mody oraz technicznych gadżetów.

Zaprenumeruj tutaj: http://bit.ly/PrWomensHealth

Czujesz już tę moc? W tym roku na pewno poczujesz się świetnie w swojej skórze 😉

WordPorn