Dzieci

Super Zings – figurki, które pokocha Twoje dziecko

Super Zings3

Pamiętasz swoje dziecięce kolekcje? Tego typu pasja jest nie tylko świetną zabawą, ale również nauką cierpliwości i systematyczności. Zaszczep w dziecku pasję kolekcjonerską obdarowując je Super Zings – figurkami, które uwielbiają najmłodsi!

Zabawa to najlepsza forma edukacji maluchów. Odpowiednio zagospodarowany czas wolny pociechy sprawi, że nie tylko nie będzie się nudziła, ale i rozwinie się, zdobywając nowe umiejętności. Co zatem zaproponować dziecku? Kolekcjonerstwo może okazać się strzałem w dziesiątkę! Zbieranie gadżetów czy zabawek, a nawet kamyków, szyszek czy innych przedmiotów, które znaleźć można podczas spaceru, to jedna z najczęstszych dziecięcych pasji, która bezpośrednio wpływa na rozwój. Kolekcjonowanie dziecięcych drobiazgów uczy cierpliwości, empatii i poszerza horyzonty oraz wiedzę. Jeśli chcesz zaszczepić w dziecku pasję kolekcjonerską, sprezentuj mu wyjątkowy prezent w postaci Super Zings – gadżetów, które od pewnego czasu stanowią numer jeden w zabawkowym świecie dzieci. Super Zings to zabawki sygnowane marką MagicBox Toys, która zaistniała na rynku dzięki wydaniu kolekcjonerskich kart. Na czym polega sekret Super Zings i dlaczego najmłodsi tak uwielbiają tę kolekcję?

Super Zings – na czym polega ich fenomen?

Wydawać by się mogło, że Super Zings to kolejne typowe figurki dedykowane najmłodszym. Ich fenomenem jest jednak niecodzienny wygląd i nietypowy pomysł na bohaterów gry. Zabawki te wyróżniają się jednak na tle innych tego typu gadżetów. Czym? Bohaterami Super Zings są przedmioty codziennego użytku przekształcone w Superbohaterów i Superzłoczyńców ścierających się ze sobą w Kaboom City. Każda postać ma specjalną moc, która pozwala znaleźć i pokonać rywala. Kolorowe, niecodzienne postacie, pościgi specjalnymi pojazdami Super Jets, ukrywanie się w tajemniczych kryjówkach, super moce – wszystko to sprawia, że dzieci uwielbiają te figurki, chętnie się nimi bawiąc i zdobywając kolejne elementy kolekcji. Dodatkową ciekawość wzbudza fakt, że kupując figurki w saszetkach, dziecko nie wie, na jakiego bohatera trafi. W ofercie znaleźć można również szereg dodatkowych gadżetów stanowiących uzupełnienie kolekcji jak chociażby budynki, rampy do pościgów, czy pojazdy.

Super zings Super ZingsSuper Zings

Super Zings 3 – kolekcjonerskie nowości 

Trzecia już seria Super Zings powoli wkracza na rynek z kolejnymi, równie interesującymi i zaskakującymi bohaterami. Pierwsza seria Super Zings zawierała figurki w postaci popcornu, wyciskarki do cytrusów, blaszanego pojemnika na śmieci, nożyczek, suszarki do włosów, budzika, pędzla, skarbonki czy sejfu. Drugą serię reprezentował między innymi hamburger, kręgiel, toaleta, rakieta i śruba. W najnowszej kolekcji będzie można znaleźć np. żelazko, tort urodzinowy, butelkę ze smoczkiem, piłkę do koszykówki czy ciasteczko oraz dodatkowe elementy, jak budynek komisariatu, laboratorium, pojazdy bohaterów oraz zestawy dedykowane konkretnym starciom figurek.

Jeśli chcesz rozwinąć w dziecku pasję, zachęć je do kolekcjonowania figurek. Super Zings stanowią nie tylko świetną formę rozrywki, ale również pomagają poznawać wartości, jak dobro i zło, nowe przedmioty codziennego użytku oraz rozwijać umiejętność współpracy i dzielenia się z innymi (dzieci chętnie wymieniają się figurkami, by zdobyć całą kolekcję). Taki prezent z pewnością ucieszy każdego malucha!

Super zings3

WordPorn