Książki Lifestyle

Dzień kobiet – prezenty, które ucieszą każdą pasjonatkę czytania

880x733-CWR-glowna

8 marca świętujemy Dzień Kobiet. Z tej okazji panowie powinni pomyśleć o drobnym upominku dla kobiet w ich otoczeniu, a panie zaserwować sobie małą przyjemność, kupując drobiazg, który wywoła uśmiech na ich ustach. Zapoznajcie się z propozycjami prezentów, które z pewnością ucieszą każdą pasjonatkę czytania.

Książka odpowiednio dopasowana do gustu i preferencji czytelnika zawsze będzie dobrym prezentem. Szukasz podarunku z okazji Dnia Kobiet? Przedstawiamy książki, po które najchętniej sięgają kobiety.

Bestsellery na obcasach

Bestsellery na obcasach

Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Krystyna Mirek, Liliana Fabisińska i Agnieszka Walczak-Chojecka – książki tych autorek znaleźć można w serii Bestsellery na obcasach. To zbiór ciekawych i przejmujących historii kobiet, które borykają się z trudnościami życia codziennego. Miłość, romanse, bolesne rozstania – jeśli osoba, którą chcesz obdarować uwielbia książki przepełnione emocjami, pozycje z Bestsellerów na obcasach będą najlepszym wyborem.

Mistrzyni Romansu Penny Jordan

Mistrzyni Romansu Penny Jordan

Penny Jordan do autorka, która uwielbiała wzruszać. W kolekcji znaleźć można niemalże 30 poruszających książek zawierających życiowe historie pełne nagłych, niespodziewanych zwrotów akcji, emocji oraz kwestii, które dotyczą każdego z nas. Połączenie romansów z powieściami obyczajowymi są świetną opcją dla pań, które uwielbiają relaks z lekką książką, dzięki której można na chwilę oderwać się od codzienności.

Mistrzynie Kryminału Obyczajowego

Mistrzynie Kryminału Obyczajowego

Kobieta, której chcesz podarować upominek jest zafascynowana kryminałami? Pozycje dostępne w serii Mistrzynie Kryminału Obyczajowego z pewnością trafią w jej gust. Nieszablonowe zwroty akcji, pozornie banalne historie, które przeradzają się w trzymające w napięciu historie – wszystko to znaleźć można w książkach reprezentantek gatunku. Sandra Brown, Lisa See, Leena Parkkinen – to tylko kilka z autorek, których książki znaleźć można w kategorii kryminałów obyczajowych. Te pozycje przypadną do gustu zwolenniczkom mocnych wrażeń.

Szukasz ciekawego prezentu, który trafi w gust i zainteresowania obdarowanej? Powyższe propozycje z pewnością ucieszą każdą kobietę, dla której chwila z książką jest najlepszą formą relaksu.

Kolekcje na dzień kobiet

WordPorn