Czytelnictwo Książki

Historie mrożące krew w żyłach – top 5 kryminałów na lato

980x513-CWR-blog-kryminaly

Kto popełnił zbrodnię? Dlaczego oprawcy czerpią przyjemność z zadawania bólu? Co dzieje się z osobami, które nagle giną bez śladu? Jeśli lubisz dreszczyk emocji i potrzebujesz nagłego skoku adrenaliny podczas letniego lenistwa, sięgnij po dobry kryminał. Sprawdź nasz ranking tytułów, które powinien przeczytać każdy zwolennik historii mrożących krew w żyłach.

stevensStephen King “Lśnienie”

Wyobraź sobie pięcioletniego chłopca, który widzi i czuje znacznie więcej, niż jego rówieśnicy. Co byście zrobili, gdyby to dziecko wyjawiło Wam, że w hotelu, w którym właśnie się zatrzymaliście, wydarzyły się straszne, bestialskie rzeczy? Lubicie trzymające w napięciu historie? Książka Mistrza Grozy powinna znaleźć się w biblioteczce każdego pasjonata mocnych wrażeń.

Jo Nesbo “Człowiek nietoperz”JoNesbo

36 milionów sprzedanych książek mówi samo za siebie – Jo Nesbo to norweski mistrz kryminału. Uwielbiacie niewyjaśnione historie, gdzie dominują spiski i tajemnicze morderstwa? “Człowiek nietoperz” z pewnością przypadnie Ci do gustu. Opowieść o norweskim policjancie, który chcąc rozwikłać zagadkę zbrodni poznaje mroczną dzielnicę domów publicznych i miejsc, gdzie handel narkotykami i dewiacje seksualne są na porządku dziennym. Jaką cenę zapłaci za próbę rozwikłania zagadki? Przekonajcie się, sięgając po lekturę.

Mala-baletnicaWiktor Mrok “Mała baletnica”

Rosja. Środowisko pedofili kontra śledczy pracujący nad rozwiązaniem sprawy, w którą zamieszani byli wielcy biznesmeni i politycy. Wstrząsająca historia oparta na faktach unaocznia tragiczne wydarzenia, dosadnie prezentując kulisy pornograficznego biznesu. Jak potoczyło się śledztwo i jaki finał miała sprawa dotycząca przemocy względem małych dziewczynek, które stały się ofiarami przestępców pozbawionych skrupułów? Dowiecie się z książki, która z pewnością da Wam do myślenia…

Harlan Coben “Bez skrupułów”bez-skrupułów

Każdy z nas ma swój sekret, którego chroni, jak oka w głowie. Ile mrocznych tajemnic kryje się w osobach pozornie Ci znanych? Harlan Coben w książce pt.: “Bez skrupułów” przedstawia historię agenta sportowego, który miał sfinalizować kontrakt z gwiazdą futbolu. Sportowiec został jednak zamieszany w morderstwo swej narzeczonej.  Główny bohater postanawia zorganizować własne śledztwo, podczas którego na jaw wyjdzie druzgocąca prawda o osobach z najbliższego otoczenia ofiary.

W_pułapceMagda Stachula “W pułapce”

Impreza, amnezja i dziwne ślady na ciele. Co stało się z Klarą, główną bohaterką opowieści? Masz ochotę przeczytać dobry thriller psychologiczny? Sięgnij po książkę Magdy Stachuli. Mistrzyni trzymających w napięciu historii powraca z kolejnym dziełem, które nie tylko wzbudza silne emocje, tworząc napięcie, ale także daje do myślenia. Jeśli lubisz lektury, które zmuszają do przemyśleń, ta książka będzie strzałem w dziesiątkę!

Kryminały, thrillery, horrory – tego typu gatunki mają coraz większe grono zwolenników. Jeśli szukasz mocnych wrażeń i historii, po przeczytaniu których trudno jest się otrząsnąć, zapoznaj się z naszymi propozycjami bestsellerów i podziel się własną opinią.

600x100-cta-więcej

WordPorn