Książki Lifestyle

Ozdabiamy mieszkanie – książki, dzięki którym przygotujesz dekoracje świąteczne

CWR-artykul-2

Czas wprowadzić świąteczną atmosferę, dekorując mieszkanie. Szukasz inspiracji dotyczących ozdób, które możesz samodzielnie zrobić w domu? A może chcesz oryginalnie zapakować prezenty pod choinkę lub zachęcić najmłodszych do kreatywnej zabawy? Przedstawiamy książki, dzięki którym przyozdobisz swoje cztery kąty na Święta.

Ozdoby bożonarodzenioweOzdoby bożonarodzeniowe. Polska tradycja.

Przygotowujesz Święta w klasycznym stylu, zapraszając całą rodzinę do wigilijnego stołu? Ozdoby nawiązujące do polskich tradycji nie tylko będą świetną dekoracją, ale i nauką dla najmłodszych, którzy w trakcie ich przygotowywania, poprzez zabawę, poznają kulturę i zwyczaje świąteczne, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Książka zawiera zbiór klarownych instrukcji dotyczących tego, jak przygotować zarówno ozdoby na choinkę, jak i dekoracje, które nadadzą wyjątkowego charakteru wnętrzu mieszkania oraz przyozdobią świąteczny stół. Książka, poza jasnymi wskazówkami opatrzona jest również pięknymi grafikami gotowych ozdób oraz zdjęciami instruktażowymi, dzięki którym przygotowanie danej dekoracji będzie dużo prostsze. Jeśli chcesz zaangażować dzieci do przygotowań świątecznych, a równocześnie zaznajomić je z polską tradycją, ta książka będzie najlepszym wyborem.

Świąteczne dekoracje

Jak pakować prezenty? Zrób To SamaJak pakować prezenty?

Okres świąt to czas, kiedy pod choinką spoczywa cała masa prezentów. Poza ciekawym upominkiem, warto zadbać o jego kreatywne zapakowanie – dzięki temu dodatkowo zachwycimy obdarowanego. Jak pakować prezenty, by pięknie się prezentowały? Jeśli nie masz pomysłu, sięgnij po książkę “Jak pakować prezenty? Zrób to sama”. Znajdziesz w niej szereg ciekawych pomysłów na personalizowane opakowania oraz oryginalne, dekoracyjne pakunki. Sięgając po tę książkę dowiesz się, w jaki sposób zapakować m.in.: filiżankę, kolczyki, krawat, czy butelkę wina. Jeśli lubisz kreatywnie spędzać czas oraz obdarowywać bliskich wyjątkowymi podarunkami, ta książka dostarczy Ci sporą dawkę inspiracji.

Wielka księga ozdób bożonarodzeniowychWielka księga ozdób bożonarodzeniowych

Uwielbiasz moment dekorowania domu przed Świętami? Girlandy, bombki, ozdoby okienne i na świąteczny stół – pomysły na samodzielne wykonanie tych dekoracji znajdziesz w “Wielkiej księdze ozdób bożonarodzeniowych”. To książka pełna inspiracji i projektów ozdób, które może wykonywać cała rodzina, wspólnie spędzając czas w kreatywny sposób, rozwijający wyobraźnię. Choinka z kartonu, świąteczne kartki dla najbliższych, pudełko na prezenty, a także drobne podarunki – wszystko to stworzone na bazie papieru. Poziom trudności prezentowanych ozdób jest dostosowany w taki sposób, by kilkuletnie dzieci poradziły sobie z przygotowaniem dekoracji na ten wyjątkowy, świąteczny czas – wybierając tę książkę masz okazję nie tylko przystroić pięknie dom, ale także spędzić czas z rodziną, rozwijając kreatywność i umiejętności manualne u najmłodszych.

Aby wprowadzić do domu świąteczny nastrój, warto zadbać o odpowiednie dekoracje. Stroiki, ozdoby stołu, choinki i okien – dzięki przygotowaniu tego typu elementów Święta z pewnością będą bardziej magiczne. Jak dekorujecie swoje cztery kąty?

WordPorn