Czytelnictwo Książki Kultura Lifestyle Sport

Prezent na Dzień Ojca- tytuły, które zachwycą Twojego Tatę

980x513-CWR-blog-grafika-dzien-ojca-v1

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Warto z tej okazji przygotować dla Taty coś wyjątkowego, co wywoła uśmiech na jego ustach. Dobrym pomysłem jest podarować Tacie prezent zgodny z jego zainteresowaniami? Podpowiadamy, jakie tytuły z pewnością przypadną mu do gustu.

Dzień Ojca to idealna okazja do tego, by mile go zaskoczyć, obdarowując praktycznym prezentem, który sprawi mu radość. Jaki tytuł wybrać? Oto kilka pozycji, które niewątpliwie wywołają radość.

Książka idealna dla Taty – jaki tytuł wybrać?

Twój Tata jest pasjonatem piłki nożnej i niecierpliwie odlicza dni do Mundialu? Sprezentuj mu książkę, która zdradzi tajniki futbolu i przybliży historię piłki nożnej. Idealnym wyborem będzie pakiet książek Moja historia futbolu, gdzie autor, Stefan Szczepłek, opisuje swoje sportowe, dziennikarskie wspomnienia zarówno z boiska polskich, jak i światowych rozgrywek. Książka Marcina Feddka  “Dekalog Nawałki. Reprezentacja Polski bez tajemnicz pewnością zachwyci tych, którzy chcą poznać futbol od kuchni, zaznajamiając się z tajnikami strategii gry i motywacji polskiej reprezentacji.Dla prawdziwych kibiców idealną propozycją będą biografie piłkarzy, dzięki którym obdarowany pozna ciekawostki z życia swojego ulubionego sportowca. “Lewandowski Wygrane marzenia” – ten tytuł przypadnie do gustu każdemu prawdziwemu fanowi piłki. Książka powstała na podstawie wywiadów zarówno z samym Lewandowskim, jak i jego rodziną i znajomymi, a także kolegami z drużyny. Równie ciekawą pozycją jest książka “Kamil Glik. Liczy się charakter”, poruszająca historię obrońcy polskiej reprezentacji, z którym większość nie wiązała większych nadziei.

Jeśli chcesz dostarczyć Tacie nie tylko rozrywki, ale także mocnych wrażeń, zdecyduj się na książkę legendarnego mistrza grozy – Stephena Kinga. Opowiadania trzymające w napięciu z pewnością przypadną do gustu miłośnikom horrorów. Jeśli szukasz prezentu, który pozwoli Tacie oderwać się od rzeczywistości, zapraszając do świata pełnego zagadek, seria “Kryminały z klasą”  lub “Mistrzynie kryminału obyczajowego” będą strzałem w dziesiątkę!

okladki-ksiazki-1 (1)okladki-ksiazki-2 (1)okladki-ksiazki-3

Prenumerata – idealny prezent dla hobbysty

Twój Tata jest zapalonym majsterkowiczem lub uwielbia samochody? Jego konikiem jest historia? A może w każdej wolnej chwili udaje się na ryby? Sprezentuj mu upominek, który będzie w pełni adekwatny do jego hobby. Prenumerata czasopisma, w którym znajdzie ciekawostki z dziedziny, która go pasjonuje, z pewnością sprawi mu radość na dłużej.

Czasopisma dla zapalonego pasjonata

Pasją Twojego Taty są samochody? “Auto świat” – najpopularniejszy tytuł wśród fanów czterech kółek, dostarczy Twojemu Tacie szereg ciekawostek i nowinek ze świata motoryzacji. Szukasz czegoś, co przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi wędkowania? Zdecyduj się na prenumeratę tytułu “Wędkarski Świat” – na łamach czasopisma znaleźć można interesujące informacje i porady na temat tajników łowienia ryb i konkretnych ich gatunków. Prezent w postaci tego typu prenumeraty przypadnie do gustu każdemu Tacie, który uwielbia oddawać się swej pasji.

Tytuły dla miłośnika stylu

Twój Tata należy do grona mężczyzn podążających za najnowszymi trendami i lubiących być na bieżąco z tym, co dzieje się w kulturze? Sprezentuj mu prenumeratę magazynu “Gentleman” lub “Men’s health”. W tych lifestylowych miesięcznikach znaleźć można zarówno sporo ciekawostek ze świata kultury, jak i wywiady z inspirującymi osobami, czy nowinki ze świata gadżetów. Powyższe pozycje sprawią, że Twój Tata będzie na bieżąco z najnowszymi trendami związanymi ze stylem życia.

Propozycje dla pasjonatów biznesu

Jeśli Twój Tata lubi być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie finansów, zamów dla niego prenumeratę czasopisma Ogólnopolska Gazeta Finansowa” lub “Forbes”. Te tytuły dostarczą najświeższych informacji ze świata finansów, prawa i inwestycji – jeśli Twój Tata interesuje się tematyką biznesu, taki podarunek z pewnością przypadnie mu do gustu.

okladki-ksiazki-5 (1)okladki-ksiazki-4okladki-ksiazki-6 (1)

Dzień Ojca to idealna okazja do tego, by powiedzieć Tacie, jak bardzo nam na nim zależy. Aby sprawić mu dodatkową radość, warto podarować drobny upominek, w postaci książki lub prenumeraty ulubionego czasopisma, tym samym dostarczając Tacie chwili relaksu i wspierając jego pasję.

 

WordPorn