Książki Sport

Z miłości do sportu – tytuły, które powinien znać każdy zapalony kibic

980x513-CWR-blog-grafika-artykul-mundial-v2

Jesteś fanem piłki nożnej? A może szukasz prezentu, który zachwyci zagorzałego kibica? Przedstawiamy tytuły książek, które powinien znać każdy zwolennik futbolu!

Już niebawem rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla każdego kibica futbolu – Mundial. Mistrzostwa świata w piłce nożnej to czas prawdziwych emocji przeżywanych wspólnie z innymi fanami sportu. Chcesz odpowiednio przygotować się do tego wielkiego wydarzenia? Sięgnij po książki, które powinien znać każdy zapalony kibic. Jeśli sport jest Twoją prawdziwą pasją, te tytuły z pewnością przypadną Ci do gustu.

okladka-mundial

okladka-dekalog

“Mundial Historia Od Urugwaju do Rosji” to pozycja nr 1, którą każdy fan sportu powinien mieć w swojej domowej biblioteczce. Ta lektura przeprowadzi Cię przez świat sportu, prezentując najciekawsze i najważniejsze wydarzenia ze świata piłki nożnej. Jeśli jesteś wiernym kibicem polskiej reprezentacji, “Dekalog Nawałki” to książka, która pozwoli Ci zajrzeć za kulisy pięknych sportowych spektakli, jakimi niewątpliwie były ostatnie mecze reprezentacji Polski pod wodzą charyzmatycznego trenera. Dowiedz się, jak wygląda życie codzienne piłkarzy w trakcie sezonu, poznaj ich przyzwyczajenia, znajdź się na wspólnej imprezie po wygranym meczu. Dowiedz się, jak Adam Nawałka zbudował zgraną drużynę, poznaj motywacyjną mowę Lewandowskiego, tuż przed wyjściem na murawę, poczuj ciszę, jaka towarzyszy graczom w szatni, po przegranym meczu. Autor książki – Marcin Feddek – to jedyny dziennikarz, który miał możliwość uczestnictwa w zamkniętych treningach oraz podróżowania z kadrą. Jeśli zatem chcesz poznać polską reprezentację od nieco innej strony, sięgnij po tę pozycję.

okladka-kuba

okladka-lewandowskiChcesz poznać bliżej ulubionych piłkarzy, poznając sekret ich sukcesu, słabości i ciekawostki z życia? Biograficzne książki poruszające historie sportowców pomogą Ci zaznajomić się z ulubionymi graczami. Miłośnicy polskiej reprezentacji bez wątpienia powinni sięgnąć po pozycję dotyczącą życia Kuby Błaszczykowskiego, który po raz pierwszy, w szczerej rozmowie z Małgorzatą Domagalik, przerwał milczenie na temat swojej traumatycznej przeszłości i zdradził sekret ciężkiej pracy, którą podjął, by spełnić marzenia. Jesteś fanem Roberta Lewandowskiego? Książka “Nienasycony” pozwoli Ci poznać szczegóły z życia kapitana reprezentacji Polski. Lewandowski nie tylko zdradził swój przepis na sukces, ale także podzielił się tajnikami pracy oraz zaprosił czytelników do prywatnego świata, gdzie rodzina odgrywa pierwszoplanową rolę.

okladka-futbonomiaokladka-brudna-pilkaJeśli chcesz spojrzeć na futbol z innej perspektywy, sięgnij po książkę “Futbonomia”. Wydaje Ci się, że o piłce nożnej wiesz wszystko? Simon Kuper i Stefan Szymański skutecznie wyprowadzą Cię z błędu. Na łamach książki, autorzy w przystępny i ciekawy sposób analizują świat piłki nożnej pod względem ekonomicznym i statystycznym oraz obalają niektóre mity, równocześnie przedstawiając swoje nowatorskie teorie dotyczące tego, jak działa piłkarski świat. Lubisz sensacyjne historie, unaoczniające fakty?  Jeśli tak, “Brudna piłka” będzie idealną lekturą dla Ciebie. Na łamach tej książki, autorzy zdradzają mniejsze i większe “grzechy” piłkarzy, menedżerów i prezesów piłkarskich. Ta pozycja, mimo, że opisuje prawdziwy świat biznesu, jakim jest sport, przypomina dobry kryminał!

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym miłośnikiem futbolu, czy też podchodzisz do tego sportu z większym dystansem, koniecznie sięgnij po wyżej wymienione książki. A jeśli żadna z nich Cię nie zaciekawiła, zajrzyj do Kiosku Online- w naszej kolekcji znajdziesz jeszcze więcej ciekawych pozycji na temat sportu.

 

600x100-cta-więcej

WordPorn