Czytelnictwo Kultura Lifestyle Prenumerata

Top 5 magazynów, po które najchętniej sięgają kobiety

Top 5 magazynów kobiecych

Uwielbiasz relaks z czasopismem i kubkiem aromatycznej kawy lub gorącej herbaty? Sprawdź, jakie tytuły są najczęściej wybierane przez Kobiety. Zapoznaj się z top 5 magazynów dla Pań.

Cosmopolitan Cosmopolitan

Tytuł ten uplasował się na szczycie międzynarodowych magazynów luksusowych. W Polsce to właśnie „Cosmo” było pierwszym magazynem skierowanym do młodych czytelniczek poruszającym odważne tematy. Na łamach czasopisma można przeczytać ciekawe i rzeczowe artykuły dotyczące szeroko pojętej kobiecości – związki, samorozwój, zdrowie, praca, kariera. Nie brakuje też lekkich i przyjemnych zagadnień z zakresu mody, urody i życia gwiazd.

Elle Elle

Luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się niemal w 50 krajach na całym świecie. Wyznacza trendy, inspiruje, przybliża nurty panujące w modzie. Poza solidną dawką modowych treści okraszonych wyjątkowymi zdjęciami, w miesięczniku można znaleźć również ciekawe porady, informacje dotyczące nowinek z kraju i ze świata, a także sylwetki ludzi ze świata mody, sztuki i polityki. Tytuł ten skierowany jest do nowoczesnych kobiet, które stawiają na oryginalność.

Glamour Glamour

Moda, uroda i nowoczesny styl życia – takie połączenie można znaleźć w miesięczniku Glamour. Sięgając po ten magazyn czytelniczki będą mogły liczyć na inspiracje i porady zakupowe, poznać trendy zarówno w modzie, jak i społeczeństwie oraz zapoznać się z subiektywnym wyborem propozycji kulturalnych. Stałym elementem Glamour jest prezentacja kreacji celebrytów oraz ocena i komentarze polskich stylistów oraz urodowe porady wraz z poleceniem konkretnych, sprawdzonych salonów urody. Twórcy czasopisma stawiają na jakość, dlatego dostarczają odbiorcom interesujące materiały, jak np. wartościowe wywiady ze znanymi i cenionymi osobami ze świata kultury.

Pani 

Pani

Jeden z najstarszych i najbardziej lubianych tytułów w Polsce. Pani łączy ze sobą zarówno ciekawe wywiady, między innymi serię rozmów Małgorzaty Domagalik z cyklu „Mistrz i Małgorzata”, jak i sylwetki i historie wyjątkowych kobiet, oraz teksty znanych i cenionych felietonistów. W magazynie znaleźć można również strony poświęcone wybitnym postaciom świata kultury i sztuki oraz dział dotyczący psychologii i zdrowia. Czytelniczki lubiące być na bieżąco z nowinkami z szeroko pojętego lifestylu również znajdą coś dla siebie – magazyn ma wszechstronny charakter, dlatego jest w nim rozbudowana także sekcja moda i uroda, kuchnia, Vogue polska   wnętrza, a nawet podróże.

Vogue Polska

Najbardziej wyczekiwany tytuł ostatnich lat! Miesięcznik, który łączy filozofię piękna i elegancji. Na łamach czasopisma dominuje przede wszystkim moda, światowe trendy, ale także treści z zakresu kultury i lifestylu. Vogue nie zajmuje się modą od strony praktycznej, ale jest świetną skarbnicą światowych inspiracji na najwyższym poziomie. Bez wątpienia mocną stroną magazynu są zawarte w nim wywiady i reportaże, dzięki którym czytelnik może poszerzyć horyzonty.

Jesteś pasjonatką kobiecych magazynów? Zrób sobie prezent i zaprenumeruj ulubiony tytuł. Dzięki temu nie tylko będziesz na bieżąco z najnowszymi wydaniami, ale także będziesz mogła liczyć na atrakcyjne oferty cenowe.

Magazyny dla kobiet

WordPorn