Lifestyle

Łyżka smaku – magazyny dla pasjonatów gotowania

Artykuł01

Jesteś smakoszem, a gotowanie to Twoja pasja? Chcesz być na bieżąco z nowinkami kulinarnymi, a może szukasz sprawdzonych przepisów na pyszne dania? Przedstawiamy top 3 magazynów dla fanów pichcenia!

MojeGotowanieMoje Gotowanie

Rozpoczynasz przygodę z gotowaniem? Ten magazyn ułatwi Ci pierwsze kroki w kuchni! Na łamach miesięcznika “Moje gotowanie” znaleźć można szereg ciekawych, sprawdzonych, a przede wszystkim prostych przepisów na smaczne potrawy, oparte na prostych, ogólnodostępnych składnikach. Magazyn zawiera zarówno receptury na potrawy śniadaniowe, jak i obiady, kolacje, desery oraz koktajle. Każdy numer zawiera przepisy na ciekawe dania z różnych stron świata, prostych do przygotowania, w których można wykorzystać produkty sezonowe, na co wskazuje barwna i apetyczna okładka magazynu. Poza gotowymi przepisami, znaleźć można przydatne wskazówki i porady kuchenne oraz ciekawostki, dzięki którym czytelnik może zgłębiać tajniki gotowania.

Good Food – Niepolskie Smakigoodfood

Polska edycja brytyjskiego magazynu „Good Food” – największego tytułu kulinarnego w Wielkiej Brytanii, zawierającego niestandardowe przepisy na rozmaite dania, wskazówki dotyczące gotowania, przechowywania produktów oraz kuchenne triki, które ułatwią przygotowanie posiłku, sprawiając, że gotowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Na kartach magazynu znaleźć można nie tylko receptury na dania obiadowe, ale szereg pomysłów na pyszne desery i robiące wrażenie torty, prezentujące się jak te z najlepszych cukierni. Magazyn skierowany jest zarówno do pasjonatów gotowania, którzy w kuchni czują się jak ryba w wodzie, jak i do początkujących domowych kucharzy, w przypadku których gotowanie nie jest mocną stroną. Magazyn zawiera również garść ciekawych rozwiązań dotyczących angażowania dzieci w proces przygotowywania posiłków – proste przepisy na kolorowe przysmaki dostosowane są do maluchów, dzięki czemu wzbudzają ich ciekawość, zachęcając do pomocy oraz próbowania nowych smaków.

kuchniaKuchnia

Miesięcznik skierowany do prawdziwych smakoszy i osób, dla których gotowanie jest największą pasją. Magazyn, poza porcją przepisów zarówno na proste, ale również i wykwintne dania, zawiera sprawdzone kuchenne wskazówki oraz inspiracje i nowinki z kulinarnych zakątków całego świata. Dzięki treściom umieszczanym w magazynie można poznać zwyczaje kulinarne i smaki innych krajów. “Kuchnia” to tytuł dla osób, które szukają nie tylko sprawdzonych receptur, czy ciekawych informacji, ale również dla tych, którzy chętnie eksperymentują w kuchni, łącząc nietypowe smaki, tym samym tworząc wyjątkowe dania.

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego menu odrobinę nowości lub sprawić, że czas spędzony w kuchni podczas przygotowywania posiłków był lepiej i przyjemniej spożytkowany, zaprenumeruj powyższe magazyny i otwórz się na nowe smaki!

 

WordPorn