Lifestyle

Walentynkowe prezenty, które uszczęśliwią każdego pasjonata czytania

1200x628_do-artykulu

Walentynki tuż tuż, czas pomyśleć o drobnym upominku, który wywoła uśmiech na ustach ukochanej osoby. Twoja druga połówka, poza tym, że kocha Ciebie, uwielbia także czytać? Sprawdź nasze propozycje upominków dla pasjonatów czytania.

Książki

Jeśli Twoja druga połowa zalicza się do grona książkoholików, wybór walentynkowego prezentu będzie prosty. Nowa książka, która zasili domową kolekcję, z pewnością wywoła uśmiech na ustach obdarowanej osoby. Po jaki tytuł sięgnąć? Jeśli jesteś w związku z osobą, która ma duszę romantyka, zdecyduj się na pozycję z kategorii romanse. Jeśli nie masz przekonania co do konkretnego tytułu lub autora, postaw na klasyki, które chwytają za serce każdego. “Wichrowe wzgórza” czy “List w butelce”  z pewnością wywołają wzruszenie. Jeśli jednak Twoja druga połówka nie ma w zwyczaju sięgać po tego typu literaturę, zdecyduj się na tytuł ulubionego autora lub książkę z kategorii, która dominuje w jej domowej biblioteczce. Świetnym rozwiązaniem będzie także podarowanie książki adekwatnej do pasji ukochanej osoby – to pozwoli jej rozwijać swoje hobby i pogłębiać wiedzę na dany temat.

Książki na walentynki

Prenumerata czasopism

Ukochana osoba uwielbia spędzać czas przy kawie i prasówce? Prezent w postaci prenumeraty ulubionego magazynu będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu obdarowana osoba będzie mogła mieć ulubiony tytuł zawsze pod ręką, tym samym będąc na bieżąco z kolejnymi wydaniami. Dostosuj prezent do preferencji obdarowywanego, wybierając klasyczną prenumeratę prasy papierowej lub pisma w postaci e-wydań. Szeroki wachlarz dostępnych tytułów gwarantuje, że bez trudu można dopasować prezent do preferencji osoby, dla której go przygotowujesz – bez względu na to, czy ulubionym rodzajem magazynów, po jakie sięga są poradniki, prasa opiniotwórcza, lifestylowa, czy hobbystyczna, skierowana do osób o konkretnych zamiłowaniach.

Prenumerata na walentynki

Gadżety walentynkowe

Aby nadać wyjątkowości upominkowi, warto go urozmaicić typowo walentynkowym akcentem w postaci gadżetu, takiego jak: kubek na aromatyczną herbatę lub kawę do lektury, poduszka, dzięki której relaks z książką będzie wygodniejszy czy maskotka. Jeśli wolisz mniej standardowe dodatki, dobrym rozwiązaniem będzie podarowanie breloka dla dwojga, ramki na wspólne zdjęcie lub lampki, która nada klimatu wnętrzu, świetnie sprawdzając się podczas wieczornego czytania. W ramach niespodzianki przygotowujesz romantyczną kolację? Nie zapomnij o odpowiednich dekoracjach! Balony i  świece to podstawa, dzięki której wprowadzisz romantyczny nastrój.

Gadżety walentynkowe

Wiele osób uważa, że Walentynki to dość przereklamowane święto. Naszym zdaniem każda okazja do tego, by podkreślić moc swoich uczuć jest dobra, a 14 lutego to dobry czas, by oderwać się od codzienności, spędzając czas z ukochaną osobą w wyjątkowy sposób. Powyższe propozycje prezentów będą idealnym dopełnieniem walentynkowej niespodzianki dla drugiej połówki, która z pewnością doceni Twoje starania i romantyczny gest.

WordPorn