Aktualności Lifestyle Ogólne Wydarzenia

Dzień Taty już jutro

CWR-blog(22.06)

Dla kobiet to Tata jest pierwszym mężczyzną, którego kochają i zawsze, czy tego chcą czy nie, to właśnie Jego odbicia będą szukały w swoim chłopaku, narzeczonym czy mężu. Dla mężczyzn Ojciec to wzór do naśladowania. To ktoś, kto uczy ich podejmowania męskich decyzji i pokazuje jak troszczyć się kobietę i twardo stąpać po ziemi. Ojciec jest tym czułym, troskliwym, ale i wymagającym rodzicem. Jest jedną z najważniejszych osób w naszym życiu. Jutro świętujemy Jego dzień. Dzień Ojca. Czy macie już pomysł na prezent dla Taty? Jeśli nie, to ruszamy z pomocą.

Odczarować czas…

Każdy prawdziwy mężczyzna lubi mieć w swojej w swojej garderobie coś specjalnego i nietuzinkowego. Zegarek jest właśnie męskim gadżetem numer jeden, który nadaje styl i pazur. Z kolekcji replik 17 zegarków w stylu militarnym możecie wybierać i przebierać. Każdy z nich wyposażony jest najbardziej pożądane elementy konstrukcyjne sił lądowych, morskich i powietrznych od początku 1900 do połowy 1980 roku i dostosowany jest do potrzeb konkretnej branży światowych sił zbrojnych podczas różnych dekad. Naszym zdaniem zegarek pilota Powietrznych Sił Królewskich, lub żołnierza Amerykańskiej Piechoty brzmi naprawdę męsko. Aby prezent był kompletny możecie zaprenumerować Waszemu Tacie kwartalnik „Chronos”, który jest jedynym czasopismem na rynku odczarowującym tajemnice czasu. Odkrywa sekrety największych manufaktur. Prezentuje nowości oraz dokładnie testuje osiągi ekskluzywnych zegarków. Jest swoistą encyklopedią dla miłośników i pasjonatów zegarków, ale również dla tych, którzy zegarkami zajmują się na co dzień. Być może Tata odkryje nowe hobby?

Cztery kółka i nie tylko….

Czymś, co niezaprzeczalnie lubią wszyscy mężczyźni jest ryk silnika auta z dobrymi osiągami. Mamy dla Was kilka ofert prenumeraty.
Dla miłośników klasyki idealnym będzie kwartalnik „Auto Świat Classic”. Bogato ilustrowany magazyn prezentuje auta europejskie, amerykańskie oraz japońskie – zarówno zabytkowe, jak i młodsze – z lat 80-tych XX wieku.  Część czasopisma jest poświęcona historii motoryzacji w Polsce, ciekawym modelom rodzimej produkcji oraz osobom zasłużonym dla polskiej motoryzacji.

Jest też coś dla fanów dwóch kółek. Miesięcznik „Motocykl”. Wśród czytelników ma opinię najbardziej fachowego głosu doradczego i najlepszego czasopisma motocyklowego w Polsce. Dzięki temu magazynowi Tata będzie mógł być na bieżąco z branżowymi nowinkami i rozwijać motocyklowe pasje.

Sport to zdrowie…

Sportowe pasje to podobno najzdrowsze pasje. Piłka nożna to sport, który ma chyba najwięcej fanów na całym świecie. Jeśli Wasz Tata jest miłośnikiem piłki nożnej i lubi trzymać rękę na pulsie sportowych wydarzeń, ceniąc sobie rzetelne i dokładne informacje dotyczące Jego ulubionego hobby, polecamy Wam zaprenumerowanie tygodnika „Piłka Nożna”. To czasopismo cieszy się wielką renomą i długa tradycją wydawniczą. Od ponad 50 lat zajmuje się tematyką bieżących wydarzeń piłkarskich na świecie.
A może rowerowe wycieczki to coś, co Wasz Tata uwielbia najbardziej? Nieważne czy jest zawodowym kolarzem, czy też amatorem. Jeśli rower jest dla niego największą pasją i sposobem na życie to 10 numerów „Magazynu Rowerowego” w roku na pewno go ucieszy. Profil czasopisma zachęca do aktywnego inwestowania w siebie i swoją kolarską przyszłość, wskazuje najnowsze trendy, opisuje największe światowe targi i przedpremierowe prezentacje rowerów. Niewątpliwie jest to magazyn, na którego łamach znajdują się najbardziej rzetelne informacje z branży kolarskiej i rowerowej.

Ostatnio, także bieganie stało się bardzo popularnym sportem dostępnym dla wszystkich. Dla osób w różnym wieku i w różnej kondycji fizycznej. Jeśli Wasz Tata jest biegaczem to na pewno chciałby rozwijać swoją pasję. A być może potrzebuje motywacji, aby odnaleźć nowe hobby? W miesięczniku „Bieganie” znajdzie wszystkie nowiki dotyczące sprzętu biegowego, podpowiedzi jak trenować i unikać kontuzji, oraz jak się odżywiać, aby osiągać coraz lepsze wyniki. Magazyn publikuje również wywiady z trenerami i zawodnikami, ale także historie biegaczy- amatorów. Dla ojców-biegaczy „Bieganie” będzie doskonałym prezentem i motywatorem do osiągania dalszych sukcesów.

Elegancja, styl i szyk…

Być może Wasz Tata potrzebuje przewodnika po świecie mody i elektroniki? Interesuje się nowościami w wielu dziedzinach i ceni sobie produkty dobrej jakości? znany miesięcznik „Logo” będzie najlepszym wyborem. Ten lifestylowy magazyn skupia w sobie wszystkie te informacje.

Drugim ekskluzywnym magazynem, który Wam prezentujemy jest „Esquire Polska”. Od 1933 roku, gdy w Stanach Zjednoczonych ukazał się pierwszy numer tego magazynu, „Esquire” stał się synonimem najbardziej ambitnego i stylowego męskiego pisma. Oprócz wywiadów z inspirującymi ludźmi sukcesu, redakcja przygotowuje pogłębione teksty o sztuce, kulturze, technologii, ekonomii i sporcie. Jeśli Wasz Tata jest mężczyzną odważnym, pewnym siebie, ciekawym świata, który wciąż chce się rozwijać, to Esquire Polska pozwoli Mu być na bieżąco, i wciąż poznawać najnowsze trendy w modzie, kulturze i sztuce .

Literatura…

Kryminały są tym rodzajem literatury, który lubi każdy mężczyzna. Kryminalne zagadki i dreszczyk grozy to coś, co nie pozwala tak szybko oderwać się od książki. Proponujemy Wam najgłośniejsze polskie nazwisko tego gatunku. Remigiusz Mróz. Jego najgłośniejszym dziełem jest mroczna trylogia – Ekspozycja, Przewieszenie i Trawers, która niedługo doczeka się ekranizacji. Każdy Tata chciałby poznać historię policjanta Forsta, który, w tatrzańskich okolicznościach przyrody, mierzy się z jednym z najbardziej przerażających seryjnych morderców ostatnich lat. I, jak każdy duży chłopiec, poczuć się trochę jak komisarz rozwiązujący zagadki mrożące krew w żyłach. Gwarantujemy Wam, że Wasz Tata nie poprzestanie na jednej części tej bestsellerowej trylogii.
Pamiętajcie, aby uczcić jutrzejszy Dzień. Pamiętajcie, że Wasz Tata, fan sportowych emocji, militariów, czy literatury, jest najlepszym Tatą na świecie. Mały upominek na pewno Mu o tym przypomni. Spędźcie z nim czas, powiedzcie tych kilka słów, które być może czasem trudno przechodzą nam przez gardło.

WordPorn